Forum Grupy Katedralnej

Wpisujcie swoje wrażenia


#1 2007-09-19 22:38:48

katedralna

Administrator

Zarejestrowany: 2007-09-19
Posty: 14
Punktów :   

Forum ruszyło

Witam serdecznie na forum Grupy Katedralnej. Polecam się zarejestrować aby móc w pełni korzystać z możliwości forum.

A po rejestracji zakładajcie wątki i piszcie ile się da

Pozdrawiam:
Administrator

Offline

 

#2 2007-09-20 09:21:37

ks. Przewodnik

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-09-20
Posty: 1
Punktów :   

Re: Forum ruszyło

Od zakończenia Pieszej Pielgrzymki na Jasną górę minął już ponad miesiąc. Warto znów poczuć tę atmosferę. Warto wrócić do chwil wyciszenia i spotkania z naszą Matką, ale także do klimatu wielkiej radości. Zapraszamy wszystkich na pierwsze spotkanie popielgrzymkowe. (Siemiatycze. Niedziela. 23 września 2007 r. godz. 12)

Offline

 

#3 2007-09-23 16:39:42

karolinek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-09-23
Posty: 4
Punktów :   

Re: Forum ruszyło

byłąm na spotkaniu popielgrzymkowym muszępowiedzie, że całkiem sporo osób przybyło na nie hmm.. i dało sięwyczuć namastkę klimatu pielgrzymki ;p śpiew, gitara, zdjęcia i pączki, a wcześniej Msza Św.

"wojownicy Pana "

jużczekam na następne spotkanie ;p

Offline

 

#4 2007-09-23 18:58:20

Kaśkuu =]

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-09-23
Posty: 2
Punktów :   

Re: Forum ruszyło

i ja też i ja też byłam nie ma co, ale przy tym zbiorowisku znajomych twarzy szybko wracają wspomnienia. zwłaszcza, że mieliśmy okazję, dzieki naszemu przesympatycznemu przewodnikowi duchownemu [i wcale sie tu nie podlizuje ;p] obejrzeć fotki z pielgrzymki, które momentami wzbudzały w pielgrzymach odruch śmiechu, całkiem nie wiadomo dlaczego
ogólnie to myślę, że takie spotkania to baardzo dobry pomysł, chociaż moim skromnym zdaniem moglyby przebiegać trochę inaczej, ale nad tym to można jeszcze popracować i popracujemy ;]
i jeszcze jedno. ostatnie jestem po prostu zawiedziona nieobecnością na naszym popielgrzymkowym meetingu kleryków!! przynajmniej jeden powinien sie zjawić i próbowac tłumaczyć dlaczego reszta nie mogła przybyć
to tak ode mnie. pozdrawiam wszystkich.
z poważaniem- ja

Ostatnio edytowany przez Kaśkuu =] (2007-09-23 19:00:09)

Offline

 

#5 2007-09-26 13:37:09

Kasiulka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-09-26
Posty: 6
Punktów :   

Re: Forum ruszyło

A ja niestety nie byłam na tym spotkaniu:( i nawet nie mam żadnego racjonalnego argumentu tłumaczącego mnie... Ale z tego co widzę to fajnie było. Pozdrowionka dla wszystkich pielgrzymów:D

Ostatnio edytowany przez Kasiulka (2007-09-26 13:38:14)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.poezje.pun.pl www.plota-radom.pun.pl www.wfc.pun.pl www.pwnzorsguild.pun.pl www.oszustwsieci.pun.pl